2014 Ev Dekorasyon Modelleri

admin 06 Ekim 2013 0

2014 yılının yaklaşmasıyla birlikte bir çok alanda yenilikler ve gelişmeler ortaya çıktı.Peki 2014 yılında ev dekorasyon modellerinde nasıl bir değişiklik oldu? 2014 yılı da diğer seneler gibi bir çok farklı tarzı ve yeniliği beraberinde getirdi.Hadi hep beraber 2014 yılı yeni ev dekorasyon modellerine bir göz atalım.

MOR MUTFAKLAR : 2014 yılında en çok beğenilen modellerden biriside mor mutfaklardır.Tek düzelikten sıkılmış olan bayanlar için gayet hoş olan bu dekorasyon modeli,aynı zamanda evinizde de bir farklılık yaratır.Ayrıca mor renkler evinizi ışıl ışıl ve iyi tasarlanmış bir biçimde gösterecektir.Ayrıca tamamen mor renkler yerine mor ve beyaz karışımı kullanarak evinize daha farklı bir görünümde kazandırabilirsiniz.

ESKİYİ KULLANARAK YENİ MODELLER YARATMAK : 2014 yılında en çok tercih edilen dekorasyon modelleri arasında bulunan bu model,eskiyle yeninin içe içe geçmesiyle oluşturulmuş çok şık bir ortamı yansıtıyor.Bu dekorasyon modelinin bir avantajı ise çok ekonomik olmasıdır.

DOĞAYI EVE TAŞIMAK : 2014 yılında Özellikle doğa hayranlarının vazgeçemediği bu dekorasyon modeli,evinize çok hoş bir görünüm kazandırabilir.Yeşilin ve doğanın evinizi sarıp sarmaladığı bir ortamda kendinizi adeta doğanın içindeymiş gibi hissedebilir,en önemlisi her gün bu duyguları yaşayabilirsiniz.

BİN BİR RENKLİ EVLER: Özellikle son bir kaç yıl içinde bir çok evde uygulanan ve dikkat çekmeyi başaran bu dekorasyon modeli adeta bayanlar için tasarlanmış.En çok bayanların beğendiği bu dekorasyon modeli,insanın iç dünyasına ve duyguları hitap ediyor.

Bir Yorum Yaz »