EVLİLİĞE GİDEN YOLDA BİZİMLE OLUN

burak ffo 18 Haziran 2014 2

Nişan törenleri, evlilik kurumuna karar veren kişiler tarafından atılan ilk ve en önemli adımdır. Flört döneminden ciddiyet dönemine geçişin ilk aşaması olan nişan töreni hem bayan hem de erkek tarafından çok heyecan verici özelliğe sahiptir. Aile bireylerinin yeni tanıması, çiftlerin birbirlerine ömür yolunda seninleyim sözünü verdiği bu törenler herkes için özel ve yeri doldurulamaz anlardır.

Nişan törenleri çiftlerin ve ya ailelerin isteklerine göre farklı şekillerde yapılır. İsteyenler evde isteyenler özel tutulan salonlarda yapabilirler. Nişan iki taraf için de ilk telaşın başladığı mutluluk ve heyecan dolu bir andır. Yaptırılan çiçekler ile bu özel olacak ve hiç unutulmayacak güne adım atılır. Son dönemlerde gençler genellikle şık bir salon ve ya restaurant tutarak burada bu töreni organize ederler. İsteğe göre sayı ile yapılan nişan törenleri genlikle çok kalabalık olmayan aile bireyleri ve çok yakın arkadaş çevresi arasında yapılan törenlerdir. Nişan törenlerinde çiftler birbirlerinin olmaya yemin edip parmaklarına evliliği ilk adımı ve öncüsü olan nişan yüzüklerini takarlar. Nişan törenleri ister yemekli ve ya kokteyl tarzında da olabilir. Yapılan salon düğünmüş edası ile süslenip özel bir hale getirilir. Çiftler evliliğin ilk basamağı nişan da mutluluğa doymak isterler. Bu özel günlerinde birinci derece sevenleri de çiftleri yalnız bırakmazlar.

Nişan törenleri, evliliğe giden yolda atılan ilk adım olduğu için ve ilişkilerin ilk ciddileşme âmâsı olduğu için çok önemli ve herkes tarafından çok özel günlerdir. Bu özel günlerde sade ama şık törenler daha fazla tercih edilir. Bu sayede çift yüzüklerini parmaklarına takmış ve ilk adımı atmış olurlar.

2 Yorumlar »

  1. sebiha loş 04 Temmuz 2014 at 19:10 - Reply

    çok beğendim almak istedim sizde bu fırsatı değerlendirin lütfen yani benden para alacaksınız yine ….

  2. sebiha loş 04 Temmuz 2014 at 19:12 - Reply

    hiç yalan söylemeyin ben daha yeni alıyorum bu mazadan özetle……

Bir Yorum Yaz »