2013 Erkek Bot Modelleri

admin 28 Eylül 2013 0

Kış aylarının etkisini yavaşça hissettirdiği şu günlerde, erkekler kışlık bot modellerine yönelmeye başladı. 2013 bot modelleri arasında deri, süet ve çift yüz deri modeller bulunmaktadır. 2013 bot modelleri arasında erkeklerin tarzına göre tercih edebileceği çeşitli bot modellerinin markaları yer almaktadır. Bu modellerin markaları: Dockers, Columbia, Crash, Adidas, Greyder, Kinetix, Puma, Salomon, Timberland, Scooter, Hummel, Caterpillar, Buffalo gibi çeşitli markalardır. Bu markalar, spor, dağcılık, klasik gibi tarzlarda hedef kitlesini yakalamaya çalışmışlardır.

2013 erkek bot modelleri ve markalarından birkaç tanesinden bahsetmek istiyorum. Scooter bot modeli, spor tarzında ön planda tutulurken, gündelik hayatta giyimde birçok kıyafetle uyumu sağlamaktadır. Genelde sarı ve sarının tonlarından oluşmuş bir renk uyumuyla öne çıkmaktadır. Suya dayanıklı ve sıcak tutması özelliğiyle erkeklerin 2013 yılında sıkça tercih ettiği bot modellerinden bir tanesidir. Dockers marka erkek bot modeli ise, tabanlarıyla dikkat çekmektedir. Bu marka modellerde her kesime hitap edecek farklı tabanlar bulunmaktadır. Erkekler bu Dockers marka bot modelini buna göre tercih edebilmektedir. Adidas, Puma ve Kinetix marka bot modelleri ise genellikle spor tarzı giyinen erkeklere hitap etmektedir. Kışlık spor bot denildiğinde bu markalar akla ilk gelen markalar arasındadır. Greyder marka erkek bot modeli ise ovalliği ve yumuşaklığı ön plana çıkmaktadır. Erkeklerin bazıları sert ayakkabılar yerine yumuşak modelleri daha çok tercih etmektedirler.

2013 erkek bot modelleri, her erkeğin zevkine uyacak tarzda markaların ürettiği botlarla kışı geçirmeyi planlarken, fazla seçenek sayesinde rahatlığın etkisini de yaşayacaklar.

Bir Yorum Yaz »