2013 Mobilya Dekorasyon Modelleri

admin 08 Ekim 2013 0

2013 mobilya dekorasyon modelleri olarak yine en hareketli ve şık tasarımlar göreceksiniz. Birbirinden güzel modeller artık evinize ve bulunduğunuz ortama ayrı bir hava katacaktır. Rengarenk ya da tek bir renk üzerinden giderek çok güzel bir dekor çıkartabilirsiniz. Her ne kadar modern çizgiler ön planda olsa da klasik tasarımlarda bulunuyor. İki farklı tarzı bir araya getirerek zıt dekorlar oluşturmak çok keyif verecektir. Sezonun en gözde dekor renkleri arasında hiç şüphesiz beyazlar yer alıyor. Beyaz duvarlarda, koltuklarda, yemek masalarında ve daha fazla alanlarda çok fazla tercih ediliyor. Hem ferahlık sağlıyor, hem de sadelikten gelen bir şıklığı çok güzel bir şekilde oluşturuyor.

Bunun yanı sıra renkli koltuk takımları ve kırlentleri yine renkli sehpalar ile çok iyi bir şekilde dekor elde etmek mümkündür. 2013 mobilya dekorasyon modelleri arasında buz mavisi de oldukça revaçtadır. Sadelikten çıkacak daha canlı ve hareketli dekorlar seçeceksiniz. Duvarlarınızda, oturma gruplarınızda ve daha fazlasında mükemmel mobilyalar sizleri bekliyor. Şıklık sadece üzerinize değil evinizde de yapabileceğiniz önemli bir detaydır. Dekorlar arasında bu sezon yine kırlentler oldukça revaçtadır. Son zamanlarda mobilyalarda kırlent dekorları dikkat çekiyor. Hem renkli olanlar, hem de klasik tasarımlı kırlentler dekorasyonda çok ayrı bir hava sağlıyor. Evinizde mobilyalarınıza hareket kazandırmak için sizde rahatlıkla bu kırlentlerden tercih edebilirsiniz.

2013 mobilya dekorasyon modelleri için hemen kısa bir gözlemde bulunun. Daha sonrasında kendi düşüncelerinizi rahatlıkla dekorasyonlara uygulayın. Birbirinden şahane tasarımlar, dekorlar artık hayatınıza yön verecek. Daha fazla model ve dekor her zaman önemlidir. Klasik çizgilerden, modern tasarımlara ve daha birçok mobilyaya kadar tek yapmanız gereken sezonu iyi bir şekilde incelemektir. Hayatınıza muhakkak şıklık katmalısınız.

Bir Yorum Yaz »