Sonbahar Mobilya Modelleri

admin 08 Ekim 2013 0

Sonbahar mobilya modelleri ile evinizin havasını daha farklı bir dizayn haline getirebilirsiniz. Sezonun en güzel tasarımları sayesinde eviniz anında değişikliğe uğrayacaktır. Sonbahar modellerinde koyu renkler yerine daha hafif ve açık tonlar tercih edilmektedir. Beyaz ve vizon karışım mobilyalar oldukça dikkat çekiyor. Çok hafif gri tonlarda son derece kullanılan renkler arasındadır. Birbirinden güzel tasarımlar ile evinize mükemmel bir dokunuş sağlayarak hareket katın. Modern koltuk takımlarından, yemek masalarına, orta sehpalardan, tv ünitelerine kadar en güzel modeller sizleri bekliyor. Hayatınıza hareket katmak için sizde muhakkak sezonun modellerini iyi bir şekilde takip etmelisiniz. En önemlisi bu sezon kırlentler oldukça dikkat çekmekte ve bulunduğu ortamı anında değiştirmektedir.

Bundan dolayı sizde sonbahar mobilya modelleri ile anında değişik dekorlar elde edebilirsiniz. Yuvarlak, kare, küçük, büyük birçok dekor kırlentleri daima dikkate alınmalıdır. Sonbaharın havasını rahatlıkla evinizde yaşatmalı ve bunun tadını çıkartmalısınız. Gri ve krem koltuklar arasına renk katmak için mavi, vizon ya da daha farklı canlı renkler tercih edilebilir. Sonbahar mobilyalarınızı renklendirmek ve hareket katmak tamamen hayal gücünüze kalmıştır. En güzel tasarımlar ile rahatlıkla evinize güzel kombinler yapın. Artık aynı koltuklar üzerinde oturmaktan sıkıldıysanız tek yapmanız gereken ufak ayrıntıları değiştirmektir. Ufak ve hareketli ayrıntılar ile dilediğiniz şekilde değişiklik yapmak mümkündür. Bundan dolayı daha fazla düşünmemeli ve sezonun trendlerini takip etmelisiniz.

Sonbahar mobilya modelleri arasında en çok köşe takımlar dikkatinizi çekecektir. Köşe takımlar hem rahat, hem huzur verici, hem de oldukça az yer kaplayan tasarıma sahiptir. Bu yüzden sizde daha fazla düşünmeden sezonun en güzel tasarımlarını gözden geçirerek şıklığı yakalayın. Dekorda sınır tanımadan farklı ve hareketli modeller seçmek hayal gücünüze bağlıdır.

Bir Yorum Yaz »